Ексклюзивне намисто "Чарлі" Перламутр, Гірський кришталь, Топаз грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.783
960,70 ₴
768,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Гірський кришталь символ світла та енергії у вашому житті. Володіє властивістю збільшувати та очищати енергію. Допомагає вам відчувати підвищену життєву силу. Підсилює зв'язок з внутрішнім "я". Концентрує увагу, робить мову переконливою, покращує взаємодію з іншими людьми.
Димчастий топаз символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр, Гірський кришталь, Топаз |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 768,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




