Ексклюзивне намисто "Оливка" Онікс, Корал оранжевий, 2-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.774
1 662,70 ₴
1 330,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Онікс - символ везіння, успіху, краси, популярності і слави. Поглинає негативну енергію. Активізовує творчість в бізнесі. Допомагає в публічних виступах, приймати правильне рішення і генерувати нові ідеї для розвитку власної справи. Сильний оберіг для сім'ї та домашнього вогнища. Приносить багатство і добробут у дім.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Онікс |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 330,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




