Ексклюзивне намисто "Етна" Цоїзит, Корал рис, галтовка, Перламутр рондель
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.802
1 792,70 ₴
1 434,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Цоізит - талісманами гармонії та самореалізації. Підсилює інтуїцію. Допомагає приймати правильні рішення. Розвиває творчі здібності. Сприяє самовираженню та комунікації. Підвищує ефективність духовних практик та медитацій. Захищає від негативної енергії.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Цоизит, Перламутр |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 434,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




