Ексклюзивне намисто "Тір" Корал прес, рондель, Жадеїт грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.820
1 727,70 ₴
1 382,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Жадеїт – символ позитивного ставлення та добробуту. Знімає емоційне напруження. Вирівнює порушену енергетику. Сприяє досягненню внутрішнього спокою та полегшенню практики медитації. Усуває залежність від метеоумов. Підсилює почуття щедрості та довіри до себе та інших.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Жадеїт |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 10.15 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 382,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




