Ексклюзивне намисто "Яффа" Агат бочка, Флюорит, Аметист, грань, 3-р
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.821
4 834,70 ₴
3 867,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Флюорит символ розуму, мудрості та гармонії. Допомагає впорядкувати думки і отримати стан душевного спокою, знайти натхнення для нових ідей. Підтримає вашу творчість. Збільшує аналітичне мислення свого власника.
Покращує концентрацію. Сприяє розвитку інтелекту.
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Агат, Флюорит |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | фіолетово-зелений |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 867,76 ₴




