Ексклюзивне намисто "Ініціація" Сердолік, грань, Нефрит грань, Сердолік труб.,2-р
Сердолік символізує силу, відвагу, рішучість та впевненість. Стимулює творчість та винахідливість. Допомагає знайти нові рішення та ідеї, подолати труднощі. Талісман в любовних відносинах, покровитель шлюбу і покращує відносини між подружжям. Відкриває нові можливості в справах.
Нефрит - символ досконалості та чистоти, уособлює порядність, хоробрість, вірність та мудрість. Камінь змін, гармонії, захисту та елегантності. Привертає багатство і успіх. Підсилює тягу до знань, розкриває таланти. Вберігає від енергетичних вампірів. Підтримує гармонію в житті.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Нефрит, Сердолік |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 8.6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 078,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





