Ексклюзивне намисто "Несамовита" Цитрин, Кварц тонований
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.722
2 338,70 ₴
1 870,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Збільшує вашу життєву силу та відчуття витривалості. Покращує медитації. Захищає від негативної енергії. Допомагає сфокусуватися на своїх цілях. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію.
Цитрин камінь успіху та багатства. Піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Притягує можливості та удачу у фінансових справах. Знижує втому. Захищає від негативної енергії.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц, Цитрин |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитно-жовтий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 870,96 ₴




