Ексклюзивне намисто "Барбі" Кварц, гранений, Мушлі, Аметист рондель, Кунцит рубка, 7 рядів
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Збільшує вашу життєву силу та відчуття витривалості. Покращує медитації. Захищає від негативної енергії. Допомагає сфокусуватися на своїх цілях. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію.
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Кунцит - камінь творчості, реалізації і самовираження. Відкриває приховані таланти. Допомагає людині проявити кращі сторони характеру - доброту, чесність намірів і помислів, любов до інших. Очищає від негативної енергії і емоції. Зцілює від душевної болі. Підвищує інтелектуальні і креативні властивості. Зміцнює енергетичне поле та позбавляє від безсоння.
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Кунцит, Кварц |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 6 550,70 ₴





