Ексклюзивне намисто "Принцеса Діана" Лазурит, Корал таблетка рожевий
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.708
1 831,70 ₴
1 465,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Лазурит - символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях. Допомагає втіленню планів і проектів, позбутися старих та непотрібних спогадів. Зміцнює дружбу. Захищає вас від злих думок. Розкриває ваші таланти та здібності. Додає вашому стилю елегантності та вишуканості, роблячи вас центром уваги.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазурит, Корал |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 465,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




