Ексклюзивне намисто "Фатум" Топаз грань грань, Циркон, Рубін грань, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.730
2 234,70 ₴
1 787,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Димчастий топаз символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Циркон - камінь енергії, витримки і стійкості. Талісман від недоброзичливців, заздрісників. Підсилює харизму, привабливість, інтуїцію. Зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань. Захищає від негативної енергії. Допомагає прийняти мудрі рішення.
Рубін - камінь влади, страсті, енергії. Підвищує життєву силу та мотивацію. Надає силу лева, безстрашність орла й мудрість змії. Підсилює волю та відвагу. Допомагає подолати труднощі та перешкоди. Сприяє палкому коханню.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Топаз, Рубін, Циркон |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 787,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




