Ексклюзивний брелок "Fursa fashion" Змієвик, Кварц
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.038
466,70 ₴
373,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Збільшує вашу життєву силу та відчуття витривалості. Покращує медитації. Захищає від негативної енергії. Допомагає сфокусуватися на своїх цілях. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію.
Змієвик - символ зміни, сили та росту. Підтримує у важких життєвих періодах. Допомагає приймати правильні рішення, відпустити старе та пройти через позитивні зміни в житті. Підсилює інтуїцію, додає мудрість. Сприяє гармонії. Збалансовує енергію в організмі та душі.
Гороскоп : Овен, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 373,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




