Ексклюзивне намисто "Лотос" Лабрадор, Перли рондель, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.746
3 963,70 ₴
3 170,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Лабрадор - камінь інтуїції, захисту та креативності. Відкриває приховані таланти. Приносить натхнення, славу. Підсилює інтуїцію. Розвиває духовні здібності. Надихає на творчість та стимулює креативний розвиток.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Гороскоп : Овен, Близнюки, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лабрадор, Перли |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | срібло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сіро-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 170,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




