Ексклюзивне намисто "Зореліт" Лабрадор, підвіска, Гірський кришталь грань,галтовка
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.742
2 780,70 ₴
2 224,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Лабрадор - камінь інтуїції, захисту та креативності. Відкриває приховані таланти. Приносить натхнення, славу. Підсилює інтуїцію. Розвиває духовні здібності. Надихає на творчість та стимулює креативний розвиток.
Гірський кришталь символ світла та енергії у вашому житті. Володіє властивістю збільшувати та очищати енергію. Допомагає вам відчувати підвищену життєву силу. Підсилює зв'язок з внутрішнім "я". Концентрує увагу, робить мову переконливою, покращує взаємодію з іншими людьми.
Гороскоп : Овен, Близнюки, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гірський кришталь, Лабрадор |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | сірий, прозорий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 224,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




