Ексклюзивне намисто "Сливове" Аметист грань, Перламутр, 2-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.738
3 066,70 ₴
2 453,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Перламутр |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 453,36 ₴




