Ексклюзивне намисто "Мармурове" Кахалонг, Яшма, 2-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.751
1 636,70 ₴
1 309,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Кахолонг - камінь спокою, гармонії та духовного розвитку. Зміцнює добробут та відносини у сім'ї. Збільшує багатство та відкриває нові можливості. Розвиває інтуїцію. Талісман для майбутніх мам. Сприяє рівновазі між тілом, розумом та душею.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Кахолонг |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 4.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сіро-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 309,36 ₴




