Ексклюзивне намисто "Альба" Аметрин, Аметист скола
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.744
2 520,70 ₴
2 016,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Аметрин - камінь гармонії, миру, рівноваги та інтуїції. Поєднує в собі енергію аметисту та цитрину. Зберігає баланс і гармонію у житті. Допомагає залагоджувати конфлікти. Робить людину розсудливою і доброзичливою по відношенню до оточуючих. Талісман гармонії та творчості.
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Аметрин |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Довжина підвіски | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 016,56 ₴




