Ексклюзивне намисто "Порічка" Кварц грань, Перламутр рондель, жовтий бісер
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.683
1 220,70 ₴
976,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Збільшує вашу життєву силу та відчуття витривалості. Покращує медитації. Захищає від негативної енергії. Допомагає сфокусуватися на своїх цілях. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію.
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц, Перламутр |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | червоно-жовтий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 976,56 ₴




