Ексклюзивне намисто "Айдар" Содаліт, рондель, Котяче око куб, Цитрин
Содаліт - камінь гармонії та мудрості. Допомагає позбутися почуття провини й старих страхів, виразно висловлювати свої думки та ідеї. Збільшує силу розуму й можливість контролювати власні вчинки. Сприяє гармонії, спокою та внутрішній рівновазі.Розвиває інтуїцію та комунікацію.
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Цитрин камінь успіху та багатства. Піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Притягує можливості та удачу у фінансових справах. Знижує втому. Захищає від негативної енергії.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Котяче око, Содалит, Цитрин |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8.4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 350,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





