Ексклюзивна брошка "Синевір" Цитрин, Перламутр, Авантюрин крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.02.42.002
869,70 ₴
695,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Цитрин камінь успіху та багатства. Піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Притягує можливості та удачу у фінансових справах. Знижує втому. Захищає від негативної енергії.
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Авантюрин -це вираження вашої унікальності та стилю. Здавна вважається щасливим талісманом, який додає вам сили та гармонії. Допомагає знайти бадьорість духу, ясність розуму, покращити настрій. Збільшує оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем кохання», тому сприяє виникненню взаємних симпатій. Стимулює творчість та інтуїцію, допомагаючи знаходити незвичайні рішення.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цитрин, Перламутр, Авантюрин |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Синьо-жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каменю | 10 мм |
- Ціна: 695,76 ₴



