Ексклюзивна брошка "Серце України" Котяче око, Цитрин, Аквамарин
-20%
- В наявності
- Код: 13.02.28.032
973,70 ₴
778,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Цитрин камінь успіху та багатства. Піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Притягує можливості та удачу у фінансових справах. Знижує втому. Захищає від негативної енергії.
АКВАМАРИН - камінь дружби і справедливості, оберігає свого власника від небезпек і обману, додасть розсудливості. Цей самоцвіт допомагає знімати стрес, нервове напруження, знайти душевну рівновагу. Підвищує рівень романтики та гармонії у парі. Захищає від негараздів. Допомагає вам відчути внутрішній спокій та емоційний баланс у сучасному світі.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Котяче око, Аквамарин, Цитрин |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Жовто-блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каменю | 6, 8, 10, 12 мм |
- Ціна: 778,96 ₴



