Нефрит - символ досконалості та чистоти, уособлює порядність, хоробрість, вірність та мудрість. Камінь змін, гармонії, захисту та елегантності. Привертає багатство і успіх. Підсилює тягу до знань, розкриває таланти. Вберігає від енергетичних вампірів. Підтримує гармонію в житті.
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Збільшує вашу життєву силу та відчуття витривалості. Покращує медитації. Захищає від негативної енергії. Допомагає сфокусуватися на своїх цілях. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію.
Гороскоп: Близнюки, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц, Нефрит |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 194,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





