Ексклюзивне намисто "Сієтл" Кварц грань, Апатит грань, 3-рядне
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.678
3 248,70 ₴
2 598,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Апатит - камінь умиротворення, комунікації та гармонії. Оберігає від негативної енергії та негараздів. Посилює мотивацію. Знижує дратівливість та нервозність. Позбавляє почуття вини. Допомагає у розвитку духовних здібностей та самовдосконаленні. Підкреслює здатність виразно висловлювати свої думки.
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Збільшує вашу життєву силу та відчуття витривалості. Покращує медитації. Захищає від негативної енергії. Допомагає сфокусуватися на своїх цілях. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію.
Гороскоп: Близнюки, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц, Апатит |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 598,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




