Ексклюзивне намисто "Альпи" Гірський кришталь циліндр, Лава, бочка, 3-ряди
Гірський кришталь символ світла та енергії у вашому житті. Володіє властивістю збільшувати та очищати енергію. Допомагає вам відчувати підвищену життєву силу. Підсилює зв'язок з внутрішнім "я". Концентрує увагу, робить мову переконливою, покращує взаємодію з іншими людьми.
Лава символізує перетворення. Очищає ауру від негативної енергії та негативної вібрації. Сприяє прийняті змін у житті. Формує чіткість і ясність думки. Допомагає впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі. Розкриває всі свої розумові можливості. Дарує всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лава, Гірський кришталь |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорно-білі |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 884,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





