Ексклюзивне намисто "Віола" Гірський кришталь, рондель, підвіска, Адуляр, 5-рядів
Гірський кришталь символ світла та енергії у вашому житті. Володіє властивістю збільшувати та очищати енергію. Допомагає вам відчувати підвищену життєву силу. Підсилює зв'язок з внутрішнім "я". Концентрує увагу, робить мову переконливою, покращує взаємодію з іншими людьми.
Адуляр - камінь духовного розвитку та інтуїції. Підкреслює вашу жіночність та ніжність. Мінерал єдності закоханих. Пом'якшує і зближує відносини. Дарує благополуччя та довголіття. Сприймає та притягує щире кохання. Посилює жіночу енергією, інтуїцію, внутрішню мудрість. Захищає від поганого сну, створюючи енергетичний щит.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гірський кришталь, Місячний камінь |
| Довжина | 360 мм |
| Товщина | 4.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
| Довжина підвіски | 20 мм |
- Ціна: 4 834,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





