Ексклюзивне намисто "Країна Оз" Мультисапфір зелений, Перли рондель персикові, срібло
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сапфір - камінь мудрості, духовності й пізнання світу. Символізує вірність, довіру та вічну любов, робить людину спокійною, приборкує пристрасті, керує часом, дає сильним владу, слабким гармонію. Стимулює розумову діяльність і покращує зосередженість. Підсилює красу та жіночу енергію. Захищає під час подорожей. Відкриває нові можливості.
Гороскоп: Телец, Близнецы, Рак, Дева, Скорпион, Стрелец, Водолей, Рыбы
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сапфір |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 9 007,70 ₴





