Ексклюзивне намисто "Засніжена горобина" Корал таблетка, рис, Перламутр рис, 3-рядне
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.661
2 624,70 ₴
2 099,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Перламутр-застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і рідкісний радісна оці ніжність фарб, які наводять на думки про хвилях і хмарах, про приємній прохолоді і сонячних променях, - ось у чому його завжди приваблива для людини сила.
В якості талісмана перламутр здатний допомогти своєму господареві привнести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у родині, оберігає дім від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть служити амулетом, що продовжує роки життя своєму господареві.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Перламутр |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Овал |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Червоно-білі |
- Ціна: 2 099,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




