Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хризокола - камінь гармонії, комунікації та духовного росту. Сприяє збереженню рівноваги у різних аспектах життя. Підсилює вміння виражати свої думки. Розвиває інтуїцію та стимулює креативний потенціал.
Гороскоп : Овен, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Хризоколла |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Довжина виробу | 45 мм |
- Ціна: 5 770,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




