Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Родохрозит - камінь любові, заспокоєння та духовного росту. Підвищує самооцінку. Захищає від негативу. Талісман любові та душевної гармонії. Позитивно впливати на емоційний стан. Підсилює почуття любові в парах та сім'ї. Допомагає знайти другу половинку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Родохрозіт |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Довжина виробу | 50 мм |
- Ціна: 6 732,70 ₴




