Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Онікс - символ удачі і успіху, один з найсильніших оберегів для сім'ї та домашнього вогнища. Вважається, що цей камінь сприяє накопиченню життєвих сил, оскільки здатний поглинати негативну енергію. За давніми легендами, вироби з цього мінералу оберігають від передчасної смерті, посягань на життя власника, відганяє «чорні» думки.
Гороскоп : Овен, Телець, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Онікс |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Довжина виробу | 47 мм |
- Ціна: 6 394,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




