Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цоизит - талісман людей, яким потрібне додаткове «прискорення», щоб перемогти подолати їх лінь і досягти успіху в житті. В якості амулета використовуються людські фігурки з цоизит; вважається, що такі амулети, що зберігаються вдома, зберігають в ньому спокій, покращують сімейні відносини.
Гороскоп: Овен, Лев
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цоизит |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Срібло |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 6 602,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




