Підвіска Кварц зелений, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 1.07.31.009.F
5 354,70 ₴
4 283,76 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рутиловий кварц підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Він будить фантазію і натхнення у творчих людей, допомагає в особистих справах, з ним завжди супроводжують багатство і успіх. Захищає від магії. Вважається,що кольця і кулони з рутиловим кварцом уповільнюють процес старіння. Рутиловий кварц відганяє тугу, смуток самотності, наділяє свого власника даром передбачення і дозволяє передбачати майбутнє.
Гороскоп : Телец, Лев
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Кварц |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал | Срібло |
| Розмір каменю | 12 мм |
| Довжина виробу | 25 мм |
- Ціна: 4 283,76 ₴




