Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бичаче око - оберіг від нещасних випадків, заздрості, пристріту. Допомагає знайти опору в житті, досягти бажаного, зберегти на довгі роки фізичну та душевну силу.
Авантюрин здавна вважається щасливим талісманом. Цей камінь здатен допомогти людині знайти бадьорість духу, ясність розуму, поліпшити настрій. Він збільшує у свого власника оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем любові». Вважається, що цей камінь сприяє виникненню взаємних симпатій, загострює почуття та емоції.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бичачий очей, Авантюрин |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Коричневий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 805,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





