Ексклюзивне намисто "Оверсайз" Соколине око, Гірський кришталь
Гірський кришталь грецьки означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзла і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову переконливою, заспокоює нервову систему.
СОКОЛИНЕ ОКО має здатність допомогти зрозуміти сутність подій. Цей камінь сприяє розвитку проникливості, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки. Камінь буде однаково корисний і домогосподарці, що відправляється за покупками в магазин, і бізнесмену. Єдине, чого не терпить камінь - ліні, байдужості, апатії, бездіяльності.
Гороскоп : Овен, Близнюки, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гірський кришталь, Соколине око |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | чорно-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 480,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





