Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варисцит - камінь людей, що прагнуть до духовного розвитку. Якщо з ним медитувати, він допоможе розкрити самі несподівані здібності і можливості свого власника. Варисцит робить свого господаря милосердним, чуйним до страждань і проблем інших людей, змушує свого власника допомагати всім, хто потребує допомоги (навіть якщо його про це не просять).
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Варисцит |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 1 090,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





