Ексклюзивні сережки "Аметистова гора" Аметист галтовка, Рутиловий кварц
-20%
- В наявності
- Код: 13.10.28.687
804,70 ₴
643,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
АМЕТИСТ ― символ щирості, і чистосердечности, сприяє досягненню внутрішнього спокою, гасить душевну біль і тривогу, допомагає контролювати емоції Вважається, що цей мінерал наділяє людину проникливістю, зміцнює стійкість проти спокус, охороняє від пристріту. Прикраси з аметисту кладуть під подушку, щоб бачити гарні сни.
Рутиловий кварц підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Він будить фантазію і натхнення у творчих людей, допомагає в особистих справах, з ним завжди супроводжують багатство і успіх. Захищає від магії. Вважається,що кольця і кулони з рутиловим кварцом уповільнюють процес старіння. Рутиловий кварц відганяє тугу, смуток самотності, наділяє свого власника даром передбачення і дозволяє передбачати майбутнє
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: Овен, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Кварц рутиловий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 8 мм, 15-23 мм |
- Ціна: 643,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



