Ексклюзивне намисто "Флоріна" Корал бочка, Турмалін грань, 2-рядне
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.692
3 261,70 ₴
2 609,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємності насуваються пристріту; сприяють придбанню сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
ТУРМАЛІН - камінь, що очищує і зцілює. Під впливом турмаліну людина стає морально сконцентрованою, мужньою, витривалішою. Турмалін - сильний цілитель. Працює з усіма чакрами відповідно до кольору. Зміцнює тіло й розум, усуває тривогу і страх.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Турмалін |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Багет |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | червоний чорний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 609,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




