Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У народній медицині вважається, що намисто з пренита здатні поліпшити роботу імунної системи організму. Браслети з цього мінералу допомагають при анемії. вважається, що якщо кілька годин в день носити камінь в області нирок, то можна позбавитися від ниркової недостатності та інших захворювань цього органу. Сережки і кулони допомагають людям, що страждають зайвою неуважністю. У багатьох країнах світу пренит уособлює спокій, мир і лад.
| Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку |
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Преніт |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Овал |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 142,70 ₴





