Ексклюзивне намисто "Альва" Корал губчастий білий бочка, сфера, 2 ряди

- В наявності
- Код: 13.03.16.502.28
2 403,70 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРАЛИ ― символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежнои підлоги. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть уникнути неприємностей насуваються пристріту; сприяють придбанню сімейного щастя. Прикраса з коралів ― відмінний засіб від печалі і смутку.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 10.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 403,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




