Ексклюзивне намисто "Версаль" Лабладор підвіска, грань, Адуляр, Перли
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.611.1
2 936,70 ₴
2 349,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
ЛАБРАДОР пробуджує в людині приховані таланти та допомагає розвинути їх, дарує яскраві мрії і змушує свого власника спробувати «обійняти неосяжне». Камінь рекомендується носити зрілим людям, яким вже є 30 років. Лабрадор вважається амулетом людей творчих, їм він приносить натхнення, вміння «піймати хвилю», а разом з тим і славу. Камінь дуже прив'язується до свого власника і оберігає його від усіляких неприємних ситуацій і негативно налаштованих людей.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Адуляр - місячний камінь.
Чтобы лечебные свойства адуляра проявились в полной мере, необходим непосредственный контакт камня и человека. Неважно, как вы будете носить украшение с адуляр - как нательный амулет, кольцо или серьги - главное обеспечить если не постоянное взаимодействие кожи и самоцвета, то частые касания.
Ношение адуляра успокаивает человека, снимает раздражение, расслабляет, помогает «отключаться» от забот. Антистрессовый фактор лунного камня настолько мощный, что литотерапевт рекомендуют ношение адуляра даже эпилептика. Хороший самоцвет и в профилактике расстройств сна.
Езотерики відносять дорогоцінний місячний камінь до стихії води, а цілителі відзначають: адуляр - перший помічник при сечокам'яній хворобі. Допомагає він позбавитися від сольових відкладень у суглобах, і в жовчних протоках. Адуляр знімає застійні явища, активізує лімфо - і кровообіг, особливо венозної.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лабрадор, Перли, Місячний камінь |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сіро-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 349,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




