Ексклюзивне намисто "Меланхолійний вальс" Перламутр, Тигрове око підвіска
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Перламутр-застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і рідкісний радісна оці ніжність фарб, які наводять на думки про хвилях і хмарах, про приємній прохолоді і сонячних променях, - ось у чому його завжди приваблива для людини сила.
В якості талісмана перламутр здатний допомогти своєму господареві привнести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у родині, оберігає дім від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть служити амулетом, що продовжує роки життя своєму господареві.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Перламутр, Тигрове око |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Білий |
| Склад набору | Ожелель’є |
| Камінь | |
| Довжина виробу | 40 см |
| Камінь | Тигрове око |
- Ціна: 1 714,70 ₴





