Ексклюзивне намисто " Свіжість лісу" Агат бочка, Змійовик, Місячний камінь, Яшма, Нефрит
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.616
2 429,70 ₴
1 943,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Нефрит ― символ досконалості і чистоти, уособлює порядність, мужність, вірність і мудрість, зміцнює здоров'я. Його радять носити людям, які намагаються змінити своє життя, вступити в новий період його. Нефрит ― камінь змін, допомагає виходити з життєвих негараздів.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Змійовик. Цьому каменю з давніх-давен приписували унікальні властивості. Він оберігає свого власника від пристріту, заздрощів, наклепу. Підсилює у людині інтуїцію, спрямовує на правильні дії, забезпечує успіх. За давніми віруваннями вважається оберегом домашнього вогнища. Вироби із змійовика оберігають від злих побажань та негативної енергетики.
Місячний камінь - камінь єдності закоханих, пом'якшує і зближує відносини, дарує благополуччя та довголіття. Цей мінерал сприймає та притягує щире кохання, його носять, щоб привнести почуття в своє життя.
Яшма - один з найдавніших мінералів, що володіє унікальними властивостями. Вважається, що прикраси цього каменю допомагають налагодженню відносин з керівництвом і співробітниками, розвивають красномовство, охороняють від злої долі. Цей самоцвіт надає своєму володарю неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі.
Гороскоп: Овен, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Нефрит, Агат, Місячний камінь, Яшма, Змійовик (серпентин) |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 943,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




