Намисто "Сузір'я ангела" Перли, Рожевий кварц
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.633
2 221,70 ₴
1 777,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожевий кварц - символом безумовної любові та гармонії в стосунках, здоров'я, молодості, посилює жіночу привабливість. Притягує успіх. Покращує настрій.Підвищує самооцінку. Допомагає вірити в себе та власні можливості.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц рожевий, Перли |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Біло-рожевий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 777,36 ₴



