Ексклюзивне намисто "Зендая" Перламутр, крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.25.154
1 402,70 ₴
1 122,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перламутр-застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і рідкісний радісна оці ніжність фарб, які наводять на думки про хвилях і хмарах, про приємній прохолоді і сонячних променях, - ось у чому його завжди приваблива для людини сила.
В якості талісмана перламутр здатний допомогти своєму господареві привнести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у родині, оберігає дім від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть служити амулетом, що продовжує роки життя своєму господареві.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 122,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




