Ексклюзивна брошка "Камена-листок" Корал, Нефрит крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.02.28.027
921,70 ₴
737,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
КОРАЛИ - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у про-тилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Нефрит - символ досконалості та чистоти, уособлює порядність, хоробрість, вірність та мудрість, зміцнює здоров'я. Його радять носити людям, які намагаються змінити своє життя, вступити в новий його період. Нефрит - камінь змін, допомагає виходити з життєвих негараздів.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Загальні | |
| Довжина виробу | 6,5 см |
- Ціна: 737,36 ₴



