Ексклюзивне намисто "Романія" Ангеліт, Хризопраз шайба, срібло
Мінерал є сильний оберіг для малюків. Ангеліт захищає дитину від поганих снів, пристріту і негативного впливу ззовні. Крім того, він виховує в дітях добросердечність, принциповість і співчутливість. Самоцвіт сприяє духовному становленню молодої особистості.
Хризопраз - камінь винахідників та новаторів. Він благополучний для любого іншою починання та знаходження нових товаришів. Людям, що бажають обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовність та заманювати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Ангелит, Хризопраз |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | зелено-блакитний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 598,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





