Ексклюзивне намисто "Ангеліта" Авантюрин кубік, Перли, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.652
4 678,70 ₴
3 742,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Авантюрин здавна вважається щасливим талісманом. Цей камінь здатен допомогти людині знайти бадьорість духу, ясність розуму, поліпшити настрій. Він збільшує у свого власника оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем любові». Вважається, що цей камінь сприяє виникненню взаємних симпатій, загострює почуття та емоції.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Гороскоп: Телець, Рак, Діва, Терези, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Авантюрин, Перли |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Восьмикутник |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорно-білі |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 742,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




