Ексклюзивне намисто "Мальта" Сердолік грань таблетка, Гірський кришталь рондель
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.613.11
1 194,70 ₴
955,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Сердолік здавна служив символом вірною кохання. Згідно з стародавнім віруванням, він оберігає від людської недоброзичливості, підступності ворогів і пристріту. Цей мінерал - чудовий оберіг, створює навколо себе велике оздоровлююче поле, підвищує імунітет, зміцнює організм. Використовується також в якості талісману у дальніх шляхах та торгівельних справах.
Гірський Кришталь грецькою означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзлий і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову переконливою, заспокоює нервову систему.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Лев, Діва, Терези, Стрілець, Козеріг
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік, Гірський кришталь |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 955,76 ₴




