Ексклюзивне намисто "Рима" Амазоніт грань, Хризопраз рондель
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.644
1 259,70 ₴
1 007,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
АМАЗОНІТ - камінь сміливості і вірності. Створює гарний настрій, знімає почуття тривоги і невпевненості. Прикраси з амазоніту допомагають зміцнити сімейні відносини. Вони залучають матеріальний достаток і надихають людей похилого віку на пориви молодості.
Хризопраз - камінь винахідників та новаторів. Він благополучний для любого іншою починання та знаходження нових товаришів. Людям, що бажають обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовність та заманювати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Гороскоп : Овен, Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Амазоніт, Хризопраз |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 007,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




