Ексклюзивний браслет "Евеліна" Лава бочка, Перламутр овал, рондель
Як випливає з історії, перламутр вважали матір'ю перлів, що і стало причиною його назви. Шанування і повага – почуття, які викликав у людей ніжний і водночас величний перламутр. Особливе значення надавалося каменю в Стародавньому Римі, де володіння такою красою служило свідченням дійсної мудрості й влади. Саме тому перламутр використовувався для обробки приміщень палацу імператора.
Лава. Людям, які прагнуть до знань, камінь допомагає знайти чіткість думки, впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі і розкрити всі свої розумові можливості по оволодінню тій чи іншій наукою. Наповнений природними ритмами, лавовий камінь здатний дарувати всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр, Лава |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Розмір браслета (см) | --- |
| Розмір каменю | 6,10,15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 713,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





