Ексклюзивне намисто "Евеліна" Лава, бочка, Перламутр овал, рондель, 3-рядне
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перламутр здатний допомогти своєму господареві внести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у сім'ї, оберігає будинок від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть бути амулетом, що продовжує роки життя свого господаря.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та натурального каміння, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр, Лава |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 10.15 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорно-білі |
| Розмір каменю | 6,8,10,15 мм |
- Ціна: 2 195,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





